Difference between revisions of "Injected Record Registry"
Added Artifact Tracker
m |
(Added Artifact Tracker) |
||
Line 130: | Line 130: | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/18994]] | |style="text-align:center;"|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/18994]] | ||
|'''AF'''##''xx'' - W'''AF'''R | |'''AF'''##''xx'' - W'''AF'''R | ||
| | |||
|- | |||
|01AFC1xx | |||
|[https://eddoursul.win/ Eddoursul] | |||
|Artifact Tracker | |||
|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://eddoursul.win/mods/artifact-tracker/]] | |||
|'''AFC1'''xx - '''A'''RTI'''F'''A'''CT''' | |||
| | | | ||
|- | |- |