1
edit
(Added registered injected records for the Aurbis suite of mods by AlchemicaMateria.) |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/13782]] | |style="text-align:center;"|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/13782]] | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|01AAAAxx | |||
|[https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/users/19165614?tab=about+me AlchemicaMateria] | |||
|The Aurbis Mod Suite | |||
|[[File:Nexusmods Icon.svg|frameless|20x20px|link=https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/50491]] | |||
|'''A'''AAAxx - '''A'''urbis | |||
| | | | ||
|- | |- |
edit