Difference between revisions of "Help:Welcome to the Wiki/uk"

From the CreationKit Wiki
Jump to navigation Jump to search
Tags: Manual revert Reverted
 
(23 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
<span style="font-size:180%;font-family:Georgia;font-style:italic;margin-left:0em">Ласкаво просимо на Вікі!</span><hr><br>
{{PageTitle|Ласкаво просимо до Вікі!}}


== Пошук інформації на Вікі ==
== Пошук інформації на Вікі ==


Найголовніше, що вам потрібно розуміти про сайт, — це те, що це Вікі. Якщо ви не знайомі з концепцією Вікі, ви можете відвідати [https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0 головну сторінку Вікіпедії] — вільної енциклопедії, написаної тисячами співавторів по всьому світу.
Найголовніше, що вам потрібно розуміти про сайт, — це те, що це Вікі. Якщо ви не знайомі з концепцією Вікі, ви можете відвідати [https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9B%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%BE_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE відповідну сторінку на Вікіпедії] — вільної енциклопедії, написаної тисячами співавторами по всьому світу.


Через специфіку сайту важливо розуміти, як все організовано для пошуку інформації. Структура Вікі може зробити величезні обсяги інформації надзвичайно легкими для пошуку, але тільки якщо ви знаєте, де її шукати.
Для ефективного пошуку інформації на сайті важливо розуміти базові принципи його організації. Структура Вікі може зробити величезні обсяги інформації надзвичайно легкими для пошуку, але тільки якщо ви знаєте, як її шукати.


=== Рядок пошуку ===
=== Рядок пошуку ===


[[Help:Searching/uk|Рядок пошуку]] (англ. [[Help:Searching|Searching]]) — найочевидніший спосіб пошуку інформації на CreationKit Wiki. Залежно від теми оформлення, якою ви користуєтеся, рядок пошуку може знаходитися у верхньому правому куті екрана, зліва або в центрі зверху. Пошук відобразить всі сторінки, що містять вказані вами слова. Інструмент пошуку корисний, але має деякі важливі обмеження, тому обов’язково відвідайте сторінку, присвячену ефективному використанню пошуковика.
[[Help:Searching/uk|Рядок пошуку]] [[Help:Searching|(en)]] — найочевидніший спосіб пошуку інформації на Creation Kit Wiki. Залежно від теми вашого оформлення, рядок пошуку може знаходитися у верхньому правому куті екрана, ліворуч або в центрі зверху. Пошуковик відобразить всі сторінки, що містять вказані вами ключові слова. Інструмент пошуку безперечно корисний, однак має деякі важливі обмеження, тому обов’язково відвідайте вказану вище сторінку, присвячену ефективному використанню пошуковика.


== Ефективне використання Вікі ==
== Ефективне використання Вікі ==
Line 17: Line 17:
=== Як поставити запитання або дати на нього відповідь ===
=== Як поставити запитання або дати на нього відповідь ===


Кожна сторінка на Вікі має власну сторінку обговорення. Тут можна ставити запитання і залишати відгуки. Питання повинні стосуватися незрозумілостей, пов’язаних із самою сторінкою, або пошуку інформації. Питання, пов’язані з вашими ідеями для модифікації або конкретним модом, слід залишати на форумах, а не на Вікі.
Кожна сторінка на Вікі має власну сторінку обговорення. Тут можна ставити запитання і залишати відгуки. Питання повинні стосуватися незрозумілостей, пов’язаних із самою сторінкою, або пошуку інформації. Питання, пов’язані з вашими ідеями для модифікацій або конкретним модом, слід залишати на форумах, а не на Вікі.


Нові запитання потрібно оформлювати як новий розділ, який повинен починатися із [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide/uk#Заголовки|заголовку другого рівня]] (анг. [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide#Headings|Secondary Header]]) на початку сторінки. Стисло опишіть проблему в заголовку, і будь ласка, не пишіть просто «Допоможіть!» або «Потрібна допомога!». Наприкінці питання, обов’язково, залиште під ним свій підпис. Більше про підпис сторінок, а також про оформлення нових розділів, можна дізнатися [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide/uk#Підпис_сторінки|тут]] (анг. [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide#Signing_a_Page|Signing a Page]]).
Нові запитання потрібно оформлювати як новий розділ, який повинен починатися із [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide/uk#Заголовки|заголовку другого рівня]] на початку сторінки. Стисло опишіть проблему в заголовку, і будь ласка, не пишіть просто ''«Допоможіть!»'' або ''«Потрібна допомога!»''. Наприкінці питання, обов’язково, залиште під ним свій підпис. Більше про підпис сторінок, а також про оформлення нових розділів, можна дізнатися [[Help:Wiki_Editing_Syntax_Guide/uk#Підпис_сторінки|тут]].


Залишати відгуки також заохочується. Якщо щось на сторінці є незрозумілим або викликає плутанину, зазначте це — це принесе користь всій Вікі. Для відгуків дотримуйтесь тих самих правил, що й для питань.
Залишати відгуки також заохочується. Якщо щось на сторінці є незрозумілим або викликає плутанину, зазначте це — це принесе користь всій Вікі. Для відгуків дотримуйтесь тих самих правил, що й для питань.
Line 28: Line 28:


Кожен користувач може допомогти покращити Вікі. Навіть прості речі, як виправлення друкарських помилок у статтях, значно підвищують якість Вікі. Існує багато речей, які ви можете зробити для її покращення, і часто це займає лише кілька кліків. Не хвилюйтеся про можливі помилки; їх легко виправити, і вони часто сприяють загальному вдосконаленню статті. Редагування дуже просте, і ми настійно заохочуємо вас робити будь-які правки, які вважаєте доречними.
Кожен користувач може допомогти покращити Вікі. Навіть прості речі, як виправлення друкарських помилок у статтях, значно підвищують якість Вікі. Існує багато речей, які ви можете зробити для її покращення, і часто це займає лише кілька кліків. Не хвилюйтеся про можливі помилки; їх легко виправити, і вони часто сприяють загальному вдосконаленню статті. Редагування дуже просте, і ми настійно заохочуємо вас робити будь-які правки, які вважаєте доречними.
=== Як допомогти з перекладом статей на українську ===
Переклад статей на українську надасть можливість швидко отримувати інформацію україномовним користувачам, що сприятиме підвищенню популярності та рівня обізнаності української спільноти в розробці модифікацій для Skyrim. Докладніше про переклад сайту і про те, як можна допомогти в перекладі представлених матеріалів українською, ви можете дізнатися [[Help:Translation/uk|тут]].


== Участь в житті спільноти ==
== Участь в житті спільноти ==


Якщо ви хочете допомогти Вікі більш значущими способами — редагуючи чи пишучи статті — будь ласка, приєднуйтесь! Ми завжди раді новим учасникам. Ось кілька порад для початку:
Якщо ви хочете допомогти Вікі більш значущими способами — редагуючи чи створюючи статті — будь ласка, приєднуйтесь! Ми завжди раді новим учасникам. Ось декілька порад, з чого можна почати:


* Додайте цікаву інформацію про себе на [[Special:MyPage|сторінці користувача]]! Поділіться зі спільнотою вашим досвідом зі сторення модифікацій для Skyrim, або які розділи сайту ви вже встигли покращили, або тільки плануєте покращити.
* Додайте цікаву інформацію про себе на [[Special:MyPage|сторінці користувача]]! Поділіться зі спільнотою вашим досвідом зі сторення модифікацій для Skyrim, або які розділи сайту ви вже встигли або тільки плануєте покращити.
* Час від часу переглядайте [[Special:RecentChanges|останні зміни]] на сайті! На цій сторінці автоматично відображаються всі правки, які відбулися на сайті за останній час, що є чудовим способом стежити за поточними подіями. Ви завжди знатимете, коли з’являються питання, які чекають відповіді, сторінки, які можна виправити, або статті, які б хотілося побачити!
* Час від часу переглядайте [[Special:RecentChanges|нові редагування]] на сайті! На цій сторінці автоматично відображаються всі зміни, які відбулися на сайті за останній час, що є чудовим способом стежити за поточними подіями. Ви завжди знатимете, коли з’являються питання, які чекають відповіді, сторінки, які можна виправити, або статті, які б хотілося побачити!
* Прочитайте [[Help:Wiki Editing Style Guide/uk|Посібник зі стилю редагування]] (англ. [[Help:Wiki Editing Style Guide|Wiki Editing Style Guide]]) та [[Help:Wiki Editing Syntax Guide/uk|Посібник зі синтаксису]] (англ. [[Help:Wiki Editing Syntax Guide|Wiki Editing Syntax Guide]])! Ці два керівництва пояснюють, якими ми прагнемо бачити наші матеріали, і направляють вас у вашій роботі на Вікі.
* Прочитайте [[Help:Wiki Editing Style Guide/uk|посібник зі стилю редагування]] [[Help:Wiki Editing Style Guide|(en)]] та [[Help:Wiki Editing Syntax Guide/uk|посібник зі синтаксису]] [[Help:Wiki Editing Syntax Guide|(en)]]! Ці два керівництва пояснюють, якими ми прагнемо бачити наші матеріали, і направляють вас у вашій роботі на Вікі.


== Початок створення модифікацій ==


== Початок створення модифікацій ==
Тепер, коли основні привітання добігли кінця, час зануритися у створення модифікацій для Skyrim! Якщо ви новачок в цій справі, рекомендується почати з розділів [[Getting Started/uk|Перші кроки]] [[Getting Started|(en)]] та [[Tutorials/uk|Керівництва]] [[Tutorials|(en)]]. У них ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам розпочати створювати власні модифікації.
 
<br>{{UkrainianPage|e}}


Тепер, коли основні привітання добігли кінця, час зануритися у створення модифікацій для Skyrim! Якщо ви новачок в цій справі, рекомендується почати з розділів [[Getting Started/uk|Перші кроки]] (англ. [[Getting Started|Getting Started]]) та [[Tutorials/uk|Керівництва]] (анг. [[Tutorials|Tutorials]]). У них ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам розпочати створювати власні модифікації.
{{Languages|Help: Welcome to the Wiki}}

Latest revision as of 16:02, 15 November 2024

Ласкаво просимо до Вікі!



Пошук інформації на Вікі[edit source]

Найголовніше, що вам потрібно розуміти про сайт, — це те, що це Вікі. Якщо ви не знайомі з концепцією Вікі, ви можете відвідати відповідну сторінку на Вікіпедії — вільної енциклопедії, написаної тисячами співавторами по всьому світу.

Для ефективного пошуку інформації на сайті важливо розуміти базові принципи його організації. Структура Вікі може зробити величезні обсяги інформації надзвичайно легкими для пошуку, але тільки якщо ви знаєте, як її шукати.

Рядок пошуку[edit source]

Рядок пошуку (en) — найочевидніший спосіб пошуку інформації на Creation Kit Wiki. Залежно від теми вашого оформлення, рядок пошуку може знаходитися у верхньому правому куті екрана, ліворуч або в центрі зверху. Пошуковик відобразить всі сторінки, що містять вказані вами ключові слова. Інструмент пошуку безперечно корисний, однак має деякі важливі обмеження, тому обов’язково відвідайте вказану вище сторінку, присвячену ефективному використанню пошуковика.

Ефективне використання Вікі[edit source]

Для ефективного використання Creation Kit Wiki, варто пройти процедуру реєстрації. Якщо ви ще не зареєстровані, настійно рекомендується створити обліковий запис вже зараз! Зареєстровані користувачі можуть налаштовувати відображення Вікі під себе, задавати запитання та допомагати робити Creation Kit Wiki найкращим ресурсом зі створення модифікацій для Skyrim в усьому світі.

Як поставити запитання або дати на нього відповідь[edit source]

Кожна сторінка на Вікі має власну сторінку обговорення. Тут можна ставити запитання і залишати відгуки. Питання повинні стосуватися незрозумілостей, пов’язаних із самою сторінкою, або пошуку інформації. Питання, пов’язані з вашими ідеями для модифікацій або конкретним модом, слід залишати на форумах, а не на Вікі.

Нові запитання потрібно оформлювати як новий розділ, який повинен починатися із заголовку другого рівня на початку сторінки. Стисло опишіть проблему в заголовку, і будь ласка, не пишіть просто «Допоможіть!» або «Потрібна допомога!». Наприкінці питання, обов’язково, залиште під ним свій підпис. Більше про підпис сторінок, а також про оформлення нових розділів, можна дізнатися тут.

Залишати відгуки також заохочується. Якщо щось на сторінці є незрозумілим або викликає плутанину, зазначте це — це принесе користь всій Вікі. Для відгуків дотримуйтесь тих самих правил, що й для питань.

Будь ласка, не ставте запитань, не залишайте відгуків і не додавайте підписів у самих статтях. Завжди використовуйте сторінку обговорення, пов’язану зі статтею.

Як легко та швидко допомогти сайту[edit source]

Кожен користувач може допомогти покращити Вікі. Навіть прості речі, як виправлення друкарських помилок у статтях, значно підвищують якість Вікі. Існує багато речей, які ви можете зробити для її покращення, і часто це займає лише кілька кліків. Не хвилюйтеся про можливі помилки; їх легко виправити, і вони часто сприяють загальному вдосконаленню статті. Редагування дуже просте, і ми настійно заохочуємо вас робити будь-які правки, які вважаєте доречними.

Як допомогти з перекладом статей на українську[edit source]

Переклад статей на українську надасть можливість швидко отримувати інформацію україномовним користувачам, що сприятиме підвищенню популярності та рівня обізнаності української спільноти в розробці модифікацій для Skyrim. Докладніше про переклад сайту і про те, як можна допомогти в перекладі представлених матеріалів українською, ви можете дізнатися тут.

Участь в житті спільноти[edit source]

Якщо ви хочете допомогти Вікі більш значущими способами — редагуючи чи створюючи статті — будь ласка, приєднуйтесь! Ми завжди раді новим учасникам. Ось декілька порад, з чого можна почати:

  • Додайте цікаву інформацію про себе на сторінці користувача! Поділіться зі спільнотою вашим досвідом зі сторення модифікацій для Skyrim, або які розділи сайту ви вже встигли або тільки плануєте покращити.
  • Час від часу переглядайте нові редагування на сайті! На цій сторінці автоматично відображаються всі зміни, які відбулися на сайті за останній час, що є чудовим способом стежити за поточними подіями. Ви завжди знатимете, коли з’являються питання, які чекають відповіді, сторінки, які можна виправити, або статті, які б хотілося побачити!
  • Прочитайте посібник зі стилю редагування (en) та посібник зі синтаксису (en)! Ці два керівництва пояснюють, якими ми прагнемо бачити наші матеріали, і направляють вас у вашій роботі на Вікі.

Початок створення модифікацій[edit source]

Тепер, коли основні привітання добігли кінця, час зануритися у створення модифікацій для Skyrim! Якщо ви новачок в цій справі, рекомендується почати з розділів Перші кроки (en) та Керівництва (en). У них ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе вам розпочати створювати власні модифікації.


RoundUkrainianFlag.pngУкраїномовний матеріал
Потребує редакторських виправлень або перекладу пов'язаних сторінок.


Мова: English  • Deutsch • français • русский • українська