Main Page/pl

From the CreationKit Wiki
Jump to navigation Jump to search

Strona główna
CreationKitSplash.jpg

Witaj na Creation Kit Wiki. Jej twórcami jest społeczność. Wiki ta pełni funkcję nieustannie rozbudowywanego źródła wiedzy na temat edytora Creation Kit oraz tworzenia modów do The Elder Scrolls V: Skyrim. Redaktorem może zostać każdy... Aby zacząć, wystarczy utworzyć konto. Obecnie na wiki jest 32 artykułów, a liczba ta cały czas rośnie. Sprawdź przewodnik Witaj na Wiki, w którym znajdziesz ogólny opis tematyki tej wiki oraz poznasz w jaki sposób możesz pomóc ulepszać jej strony.

Nie wiesz od czego zacząć?

Większość stron na tej wiki należy do jednej z czterech głównych kategorii, wymienionych poniżej. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj o oficjalnym forum oraz kanale Bethesdy na YouTube, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Jeśli poszukujesz informacji na temat zintegrowania edytora Creation Kit z Steam Workshop, kliknij tutaj (en).

Poradniki
Jesteś początkującym modderem? Zacznij od tego! Zestaw poradników da Ci solidne podstawy tworzenia modów, niezależnie czy już ogólnie znasz temat moddingu, czy nie.
Systemy gry (en)
Jesteś ciekaw co piszczy w systemie gry albo chcesz po prostu zajrzeć "pod kapelusz"? Dzięki tym artykułom dowiesz się jak w grze działają questy, sztuczna inteligencja AI i wiele innych rzeczy.
Informacje o interfejsie (en)
Do czego służy ten przycisk? A ten? Opis interfejsu edytora Creation Kit pozwoli Ci poznać jego różne funkcje i narzędzia.
Informacje o skryptach (en)
Wraz z Creation Kit dostępny jest całkowicie nowy język skryptowy nazwany Papyrus. To potężne, ale i dosyć skomplikowane narzędzie. Zacznij od poradników, a potem przyjdź tutaj, aby zdobyć wiedzę o różnorodnych funkcjach i zdarzeniach, dzięki którym będziesz mógł robić w modach zdumiewające rzeczy.
Steam Header logo.png Jak zainstalować i uruchomić Creation Kit?
Edytor Creation Kit jest dostępny za darmo dla każdego, kto posiada grę Skyrim w wersji na PC oraz konto Steam. Nie masz jeszcze gry? Kliknij tutaj, aby kupić grę Skyrim na Steamie. Edytor Creation Kit znajdziesz w swojej Bibliotece Steam, w sekcji Narzędzia, albo klikając na [steam://run/202480 ten link]. Aby poznać więcej informacji o Skyrim oraz Steam Workshop, kliknij tutaj.


Language: English  • Deutsch • español • français • italiano • 日本語 • 한국어 • polski • русский • українська