Main Page/uk

From the CreationKit Wiki
Jump to navigation Jump to search

Головна сторінкаCreationKitSplash.jpg

Вітаємо в Creation Kit Wiki. Ця Wiki є живою збіркою довідкових матеріалів, що створена товариством розробників модифікацій, де ви можете знайти усе, що вас цікавить з питань використання Creation Kit та створення модифікацій для гри The Elder Scrolls V: Skyrim. Редагування матеріалів цієї Wiki загальнодоступне. Усе, що вам треба зробити, щоб прийняти участь - створити обліковий запис. Зараз у базі знаходиться 32 статей і їх кількість постійно зростає. Зверніться до розділу "Вітаємо у Wiki (en) для ознайомлення з загальними засадами користування цим сайтом, та дізнатися, чим ви можете бути корисним.

Не знаєте з чого почати?

Більшість матеріалів цієї Wiki розташовано у відповідних категоріях, які ви можете бачити у списку ліворуч. Оберіть розділ, що найбільше відповідає вашим потребам. Також ви можете скористатися офіційним форумом та каналом Bethesda Softworks на сайті YouTube для пошуку відповідей на свої запитання. За інформацією про інтеграцію Creation Kit у Steam Workshop, скористайтеся цим посиланням (en).

Посібники (en)
Новачок? Почніть звідси! Ознайомившись з розділом посібників ви матимете значне підґрунтя для того, щоб розпочати роботу з Creation Kit, незалежно від того, чи ви досвідчений розробник модів, чи тільки розпочинаєте цей шлях.
Ігрові системи (en)
Бажаєте детальніше ознайомитися з ігровими системами або зазирнути в середину? Скористайтеся цією статтею для більшого розуміння таких понять, як квести, роботою AI, тощо.
Про редактор (en)
Що робить ця кнопка? Це розділ про редактор Creation Kit. Він має стати вашим підручником для розуміння усіх функцій та інструментів для роботи з головним інтерфейсом редактора.
Скриптова мова Papyrus
Creation Kit оснащено нашою цілком новою скриптовою мовою Papyrus. Papyrus - це комплексний та могутній інструмент. Розпочніть з наших посібників для отримання базових знань мови, та користуйтеся цим розділом як довідником подій та функцій.
Steam Header logo.png Де дістати Creation Kit?
Creation Kit розповсюджуються безкоштовно для всіх власників ліцензійних копій комп'ютерної версії гри, що мають обліковий запис Steam. Ви досі не з нами? Скористайтеся цим посиланням, щоб придбати Skyrim через Steam. Ви можете знайти Creation Kit у вашій бібліотеці Steam, у розділі Інструменти, або скориставшись [steam://run/202480 цим посиланням]. Для отримання більшої інформації про Skyrim та Steam Workshop, натисніть сюди.Language: English  • Deutsch • español • français • italiano • 日本語 • 한국어 • polski • русский • українська