Category:Papyrus/uk

From the CreationKit Wiki
Jump to navigation Jump to search


Ця сторінка присвячена скриптовій мові Papyrus

Вітаємо у довіднику зі скриптової мови Papyrus

Papyrus - це цілком нова скриптова мова, що була створена спеціально для Creation Kit. Як і будь-яка інша скриптова мова, Papyrus може здатися доволі складною, особливо для тих, хто раніше ніколи не зустрічався зі скриптовими чи мовами програмування. На цій сторінці ви можете знайти матеріали, присвячені різноманітним нюансам використання скриптової мови в залежності від вашого рівня знань.

Початківцям

Якщо ви ніколи раніше не зустрічалися зі скриптовими чи мовами програмування, вам знадобиться деякий час, аби розібратися у тонкощах мови Papyrus. Не хвилюйтеся - у вас все вийде. Якщо ви ніколи раніше не користувалися інструментарем від Bethesda, присвятіть деякий час на вивчення загальних настанов (en), аби отримати чіткіше уявлення про Creation Kit. Посібник Hello, World (en) допоможе вам навчитися створювати та керувати власними скриптами Papyrus. Ви можете ознайомитися з базовими поняттями Papyrus (en), хоча деякі речі можуть здатися складними для сприйняття.

Запам'ятайте, Papyrus являє собою повноцінну скриптову мову. Вам доведеться докласти значних зусиль, аби осягнути її, але отримані знання допоможуть вам у майбутньому, при роботі з іншими мовами програмування або написання сценаріїв виконання програм.

Ветеранам

Попередній досвід створення модифікацій для Morrowind, Oblivion, Fallout 3 або Fallout: New Vegas надасть вам перевагу у вивченні мови Papyrus, тому що основна частина термінології та понять були збережені. Інтерфейс Papyrus взаимодіє з грою цілковито на іншому рівні, ніж раніше і тому привносить багато нових понять та визначень. Обов'язково прочитайте про відмінності нової скриптової системи (en) від своїх попередників, а також ознайомтеся з базовими поняттями Papyrus (en). Посібник Hello, World (en) також дає базові поняття про те, як створити скрипт, скомпілювати його та включити у гру.

Досвідченим скритперам/програмістам

Якщо ви вже знайомі з такими поняттями, як "Об'ектно-Орієнтований", "Компілювання" ти "Потоки", ви можете почати з розгляду базових понять Papyrus (en). Ця ввідна стаття містить опис механізмів взаємодії з Creation Kit та грою, і включає в себе декілька практичних прикладів. Для проекту, що описано у цьому посібнику (en), створено скрипт битви з босом, що застосовується у серії посібників по дизайну рівнів (en).

Експертам мови Papyrus

Як тільки ви почнете почувати себе комфортно з Papyrus, на цій сторінці ви знайдете корисну інформацію з безлічі функцій, що доступні у мові. Фахівці можуть поділитися знаннями зі своїми колегами та запропонувати готові рішення тих чи інших скриптових задач.

Також закликаємо вас ділитися своїми навичками та досвідом. Допомагайте новачкам у вивченні мови. Діліться готовими рішеннями та допомагайте знаходити нові!

Зміст

Ключові поняття

Зовнішні текстові редактори

Довідкові матеріали


Language: English  • français • 日本語 • русский • українська

Pages in category "Papyrus/uk"

This category contains only the following page.